What's new

Recomandări filme

Sonia

Administrator
Administrator
In acest topic puteți recomanda filme sau seriale doar spuneți numele filmului și argumentați :)

Sonia

Administrator
Administrator
Încep eu.
Miss Bala
Dacă vrei acțiune, dacă vrei sa stai cu sufletul la gura de la începutul filmului și pana la final îl recomand cu mare drag.
Am fost la avanpremiera (premiera e pe 3.05) și pot sa spun ca am fost plăcut surprinsa.
De fel îmi cam dau seama ce urmează sa se întâmple... Ei bine.. Aici abia dacă mi-am dat seama de o faza..
Va las aici trailerul

ZaraZa

SuperModerator
SuperModerator
Încep eu.
Miss Bala
Dacă vrei acțiune, dacă vrei sa stai cu sufletul la gura de la începutul filmului și pana la final îl recomand cu mare drag.
Am fost la avanpremiera (premiera e pe 3.05) și pot sa spun ca am fost plăcut surprinsa.
De fel îmi cam dau seama ce urmează sa se întâmple... Ei bine.. Aici abia dacă mi-am dat seama de o faza..
Va las aici trailerul
Se pare că o să am ce face azi :D
Fain trailerul, deja rămâne de văzut filmul :))

Sonia

Administrator
Administrator
John Wick: Chapter 3 ( 1 si 2 sunt deja vazute :p )
abia astept sa apara in cinematografe, din cate am inteles lansarea o sa fie luna asta

ZaraZa

SuperModerator
SuperModerator
Încep eu.
Miss Bala
Va las aici trailerul
Am privit filmul.
Recomand :D
E un film foarte foarte foarte bun :D
O sfârșit chiar neașteptat :)))

Chiar dacă eram foarte obosit, nu am adormit nici nu pic pe tot parcursul filmului :D permanent având interes :D